Pomóż powodzianom w Tbilisi

Wyjazdy charytatywne

Dzieci Kolejną "Wyprawę charytatywną" planujemy w lipcu 2016 r. ZAPRASZAMY do czynienia dobra połączonego z doświadczeniem piękna. Gruzja i potrzebujący czekają na Ciebie.

Termin i cena

Koszty wyprawy to 1390 zł (plus bilet - obecnie cena biletu Warszawa-Kutaisi Wizzairem waha się w granicach 450-650 zł). Tym razem spędzimy chwilę z dziećmi z Domów Dziecka prowadzonych przez współpracującą z nami dobroczynną organizację „Abkhazeti”. ZAPRASZAMY!

Telefony do kontaktu: +48 604 832-405 lub +48 504 833-964

Czym jest "Wyprawa charytatywna" ?

To połączenie zwiedzania pięknej Gruzji, poznawania jej mieszkańców oraz pomagania potrzebującym dzieciom tam żyjącym.

Na jakich zasadach odbywa się wyjazd?

Nasi koordynatorzy projektu „Przyjaźń na odległość” odwiedzają często Gruzję i naszych podopiecznych. Proponujemy przyłączenie się do wyjazdu. W ten sposób możecie Państwo zobaczyć na własne oczy, komu pomagamy, jak to robimy oraz samemu spędzić z dziećmi z Domu Dziecka wieczór, pomóc w rozdawaniu odzieży potrzebującym lub przyłączyć się do akcji rozdawania zupy bezdomnym na ulicach Tbilisi.

Fundacja nie jest organizatorem imprez turystycznych, dlatego nie bierzemy od Państwa żadnych pieniędzy. Wspólnie ustalimy termin wylotu wygodny dla naszego koordynatora i Państwa. Zorganizujemy noclegi i zaplanujemy trasę. Nasz koordynator będzie Państwu towarzyszył podczas całej wyprawy. Za cały pobyt będziecie płacili sami. My przedstawimy kosztorys wyjazdu, noclegów, transportu oraz ceny wejściówek i biletów do miejsc, które planujemy odwiedzić.

Czy koordynator odpowiada za nas i nasze bezpieczeństwo?

Koordynator nie jest „pilotem wycieczki”, a Fundacja „Organizatorem  Imprezy Turystycznej”. Wyprawa jest zaadresowana do osób, które chcą pomóc potrzebującym, poczuć się wolontariuszem, poznać naszą działalność i pracę pod skrzydłami koordynatora. Dajemy Wam także okazję do zobaczenia tego pięknego kraju, w którym wszyscy zakochaliśmy się bez pamięci :)

Adresujemy ten rodzaj czynnego wypoczynku także do tych, którzy pragną spróbować podróży „z plecakiem”. Wszak nie od dziś wiadomo, że prawdziwych ludzi można poznać na szlaku, a nie z za szyb klimatyzowanego autokaru.

krajobraz

Co Fundacja będziemy z tego miała ?

Jak nie wiadomo o co chodzi … chodzi o Waszą pomoc :)

Obecnie jednym z głównych projektów Fundacji jest „Przyjaźń na odległość”. Wyjazd dedykowany jest dla osób, które stały się już Przyjaciółmi naszych podopiecznych albo zastanawiają się nad taką formą pomocy. Odwiedzimy podopiecznego oraz inne dzieciaki z Domów Dziecka.

Może ktoś z Was postanowi po naszej wyprawie pracować w Gruzji jako wolontariusz? Może ktoś z Was postanowi jako wolontariusz wesprzeć w przyszłości działania Fundacji tu w Polsce? Może po takiej wyprawie postanowicie przekazać na naszą Fundację 1% (od sierpnia 2015 roku) i opowiecie znajomym, jakie działania wykonujemy na Zakaukaziu?

W naszym statusie mamy organizację wypraw, których celem będzie edukacja, a także poznanie naszej działalności. W dzisiejszych czasach, kiedy tak trudno uwierzyć w szczere intencje czynienia dobra, chcemy zdobyć Wasze zaufanie, dążymy bowiem do transparentności naszych działań :)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE